Gabinet Psi Styl

   

ZAPRASZAM!!!

    

darmowy hosting obrazków

   

...to fachowe doradztwo i wykonawstwo oferowanych przeze mnie usług. Polecam strzyżenie, trymowanie i kosmetykę wszystkich ras psów oraz wielorasowców, choć nie podejmuję się przygotowywania niektórych z nich do wystaw. Moją dewizą jest fachowa praca a nie chęć cięcia (trymowania) wszystkiego co się porusza po wystawowych ringach, nie posiadając odpowiedniego przygotowania, aby to robić. Każdy klient wychodzący z mojego gabinetu ma być zadowolony i przekonany, że fryzura jego pupila jest zgodna ze wzorcem i dobrana do jego sylwetki oraz tuszująca małe niedoskonałości (o ile to możliwe).

 

GABINET PSI STYL

prowadzę już 16 lat, zaczęłam jako bardzo młoda dziewczyna mając jako "królika doświadczalnego" naszą sznaucerkę olbrzymkę, potem psy znajomych i w końcu swoich pierwszych klientów. Po tylu latach ciągłej nauki, która potrwa pewnie do końca mojej działalności (bo jest to praca gdzie co chwilę coś się zmienia) jestem uznanym groomer'em w swoim regionie (i nie tylko). Na potwierdzenie moich słów mogę tylko dodać, że aby w sezonie dostać się do mnie należy co najmniej miesiąc wcześniej umówić pieska (kotka) na wizytę.

 

Mój gabinet znajduje się przy LECZNICY ZWIERZĄT KOALA

 

Leszno 64-100, ul.Wiecierzyńskiego 24, Pon-Pt.-9-20 , Sobota 9-15  tel. 0-65 527 73 33- całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem: 603 956 966

 

Z lecznicą KOALA współpracuję od 1999 roku z obustronną korzyścią, bo gdy na przykład nie podoba mi się skóra zwierzaka to wzywam na konsultację jednego z lekarzy i wtedy wiem jak postępować dalej z psem, czy skierować klienta do kolejnego gabinetu. Taka procedura pozwala mi na strzyżenie w komfortowych warunkach, bo zawsze mam pewność, że wszystkie choroby skórne jakie posiadają niektóre zwierzęta będą wykryte i nie muszę narażać moich klientów na zarażanie ich pupili czymś nieprzyjemnym, co ma miejsce w niektórych z podobnych gabinetów (oczywiście wynikających z niewiedzy groomer'ów).

 

Wszystkich serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Agnieszka Mikołajczyk

 

Oto kilka zdjęć z mojej działalności. Nie sugerujcie się Państwo wszystkimi fryzurami, ponieważ w usługach dewizą jest NASZ KLIENT NASZ PAN. ;)

   

 • pudel przed
  pudel przed
 • pudel popudel
  pudel popudel
 • sznaucer przed
  sznaucer przed
 • sznaucer po
  sznaucer po
 • west przed
  west przed
 • west po
  west po
 • york przed
  york przed
 • york po
  york po
design by Sherin